Izmont

Zámočnícka a klampiarska výroba

Výroba zámočníckych a klampiarskych výrobkov a ľahkých oceľových konštrukcií vrátane montáže

Firma disponuje klampiarsku a zámočnícku dielňou vo svojom areáli vrátane skladovacích a manipulačných priestorov (cca 1.100 m2). Dielňa je vybavená modernými strojmi nemeckej a švajčiarskej výroby - Signovacie stroje, linka na strihanie plechu, padacie nožnice, stroje na výrobu snímateľných puzdier, automatický stroj MABI a ďalšie stroje na spracovanie plechu a výrobu plechových dielov. Túto výrobu zabezpečuje firma po celom území Slovenskej republiky a v európskych krajinách. Výrobu vykonávajú kvalifikovaní pracovníci podľa českých noriem, noriem DIN, AGI, ASTM a podľa DEP.

Zákazník má možnosť objednať si len predvýrobu plechových dielov a polotovarov podľa svojich potrieb a požiadaviek (izometrie, dokumentácia atď.). V prípade potreby poskytujeme aj zameriavača, ktorý vykonáva vlastné zameranie.


Kontaktné informáce

IZMONT, s.r.o.

Dvorniky 242
920 56
IČO : 35824697

Telefon: 033/732 04 07
Fax: 033/744 24 29
E-mail: izmontsro@izmont.sk


Technické izolácie – Priemyselné izolácie – Tepelné izolácie – Chladové izolácie – Protipožiarne izolácie – Protihlukové izolácie – Akustické izolácie – Zvukové izolácie – Protihlukové kryty – Tlmiče hluku – Protihlukové steny – Bunkové tlmiče VZT – Kulisové tlmiče VZT – Izolácie turbíny – Izolácie potrubí a telies – Izolace parovodov a horúcovodov – Izolácie nádrží – Izolace kotlov – Izolácie chladiarní a mraziarní – Tepelné izolačné materiály – Izolačné šité matrace – Zámočnická a klampiarská výroba – Klempiarské výrobky a prefabrikáty – Oplášťenie hál a budov – Zateplenie fasád

Copyright © 2009 — IZMONT SK, s.r.o.